Aliaxis

FRIALEN®

Visada teisingas pasirinkimas:
FRIALEN® – patikimi fitingai

1. Atviros spiralės greitesniam sukibimui

FRIALEN® patikimi fitingai turi integruotas atviras elektrines spirales. Suvirinimo proceso metu tai užtikrina tolygų šilumos perdavimą fitingo ir vamzdžio paviršiams bei homogenišką abiejų paviršių jungtį.

2. Ilgos suvirinimo zonos geresniam stabilumui

FRIALEN® patikimi fitingai turi ilgas suvirinimo zonas, viršijančias EU normatyvus. Tai užtikrina jungties stabilumą bei patikimumą.

3. Didesnis įmovimo gylis geresniam rezultatui

Dėl didesnio įmovimo gylio FRIALEN®-patikimi fitingai atsparesni kampiniams nuokrypiams, lenkimo jėgoms bei polietileno lydymosi slėgiui.

Skirstomieji vamzdynai
skirstomieji vamzdynai

Magistraliniai vamzdynai
magistraliniai vamzdynai

XL vamzdynų technologijos
XL vamzdynų technologijos

Skirstomieji vamzdynai, pažangi jungimo technologija

SKIRSTOMIESIEMS VAMZDYNAMS

Nauja statyba ar renovacija – namų įvadams daugiausia naudojami HD-PE vamzdžiai. FRIALEN namų įvadų sistemoms naudojamos jungtys, kurias lengva montuoti, puikus kainos ir kokybės santykis, jos patikimos ir ilgaamžės. FRIALEN siūlo įvairiausius dujotiekio ir vandentiekio vamzdynų montavimo sprendimus net ir pakankamai sudėtingiems atvejams. Pavyzdžiui,

FRIALONG prailgintos movos
FRIALONG prailgintos movos

… kone dvigubai ilgesnės už įprastines. Jos puikiai tinka jungti iš ritinių išvyniotus vamzdžius d 32-63 ir pačios kompensuoja jungties zonoje galimai susidarančią įtampą. Vamzdžiams jungti yra dar dviejų tipų FRIALEN movos: MB su lengvai pašalinama centravimo atrama, ir UB mova be atramos – ją visą galima užstumti ant vamzdžio.

FRIASTOPP pailgintos movos su integruotu dujų apsauginiu vožtuvu

… montuojamos iškart už balno atvamzdžio ir apsaugo namo įvadą. Jei pažeidžiamas vamzdis, dujų srovė kaip mat sustabdoma, pvz., jei vamzdį pragręžia ar nutraukia kasdami.

FRIASTOPP pailgintos movos

FRIALEN DAV slėginiai balnai-įpjovos

… dujotiekiui ar vandentiekiui naudotini balnai-įpjovos, kurie drauge yra ir uždaromoji armatūra. DAV montuojami ir valdomi labai paprastai ir greitai, nes…

  • juos galima privirinti prie veikiančio skirstomojo vamzdžio ir pragręžti, esant pilnam darbiniam slėgiui
  • iki d 225 skersmens vamzdį pragręžti, atidaryti ar uždaryti ventilį tereikia 10 pasukimų
  • operaciją atlikti paprasta, nes gręžimui nereikia daug jėgos
  • kompaktiškas balnas neturi jokių palaidų detalių, kurios gali pasimesti
  • nereikia antikorozinės apsaugos

FRIALEN DAV

FRIALEN DAA balnai-įpjovos

… supaprastina namų įvadų montavimą. Platus asortimentas apima FRIALEN alkūnes, trišakius ir redukcines movas.

FRIALEN fasoninės dalys

FRIALEN adapteriai

… tai perėjimai nuo metalinių komponentų su sriegiu ar privirinamu galu prie PE-HD komponento, pvz., sklendės.

Techniniai duomenų lapai parsisiųsti

magistraliniai vamzdynai

Magistraliniai vamzdynai, pažangi jungimo technologija

MAGISTRALINIAMS VAMZDYNAMS

Štai jau daug metų dujotiekiai ir vandentiekiai daugiausia tiesiami iš plastikinių vamzdžių. HD-PE medžiaga vartotojams paranki todėl, kad yra lengva, atspari korozijai ir įvairių cheminių medžiagų poveikiui, ją lengva suvirinti. FRIALEN tiekia išbaigtą elektra suvirinamų HD-PE vamzdžių jungiamųjų dalių asortimentą d75-225.

FRIALEN alkūnė

FRIALEN alkūnės

…skirtos pakreipti vamzdynui. FRIALEN asortimente yra standartinių 30°, 45° ir 90° alkūnių, papildomai yra ir 11° kampų, kad montuoti būtų galima dar lanksčiau.

FRIALEN FLT

FRIALEN FLT trišakiai su flanšiniu galu

…tai kompaktiškos detalės, pagamintos iš FRIALEN trišakio, redukcinės movos ir flanšinio adapterio. Jie naudojami skirtingų medžiagų uždaromajai armatūrai prijungti, daugiausia – hidrantų prijungimui.

FRIALEN SA

FRIALEN SA balnai su atvamzdžiais

…leidžia prijungti didelių skersmenų atšakas prie dujotiekio ar vandentiekio vamzdynų, nenutraukiant tiekimo ir nemažinant veikiančiame vamzdyne esančio slėgio.

Techniniai duomenų lapai parsisiųsti

Didelių skersmenų vamzdynų technologija

Didelių skersmenų vamzdynų technologija

PATIKIMA DIDELIŲ SKERSMENŲ VAMZDŽIŲ JUNGIMO TECHNOLOGIJA

Sprendimai objekte XL formatu

HD-PE vamzdžiai

HD-PE vamzdžiai jau ilgus dešimtmečius naudojami dujotiekio, vandentiekio bei nuotekų vamzdynuose ir pasiteisino begalę kartų. Jų sėkmę iš esmės nulėmė tai, kad medžiaga gali būti virinama (lydoma), bei optimalios suvirinimo technologijos.

Ši medžiaga imta plačiai naudoti, vamzdžiai gaminami vis didesni, tad ir HD-PE vamzdynų skersmenys nuolat didėja. Viso pasaulio vamzdynų montuotojams kyla vis naujų iššūkių ir su jungiamosiomis dalimis, ir su jungimo technologija.

Su FRIATEC šie iššūkiai nebaisūs.

FRIALEN XL didelių skersmenų vamzdynų technologija apima kone visus didelių skersmenų vamzdžiams sujungti reikalingus produktus nuo d 250 iki d 1200. FRIATEC AG išsiskiria savo patirtimi, išsamiomis technologinėmis žiniomis, kokybiškais produktais ir aptarnavimu bei inovacijomis.

Tai leido sukurti produktų portfelį, skirtą būtent didelių skersmenų vamzdynams.

Friatec tinklapis